║║ ∞ »İlleqaL« © ∞ ║║
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

║║ ∞ »İlleqaL« © ∞ ║║

║║ ∞ »İlleqaL« © ∞ ║║

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Mod Alımları  

Bill Gates'in evinde iPhone yasak

YazarMesaj
PatRoN
KuRucu»
KuRucu»
PatRoN

Bill Gates'in evinde iPhone yasak  Empty
MesajKonu: Bill Gates'in evinde iPhone yasak     Bill Gates'in evinde iPhone yasak  Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 8:14 pm

Microsoft'un patronu Bill Gates, çocuklarına rakibi Apple'ın ürünlerini kullanmayı yasakladığı ortaya çıktı.

Microsoft'un patronu Bill Gates'in eşi Melinda Gates, Vogue dergisine verdiği röportajda, "13, 10 ve 7 yaşındaki çocuklarımızın Ipod ve Iphone kullanması yasak. Ama ben bile arkadaşlarımın elinde Iphone gördüğüm zaman çok imreniyorum. Bende de bir tane olsa hiç fena olmaz diyorum" ifadesini kullandı.

Melinda Gates, Vogue dergisine verdiği röportajda, "Evimizde çocuklar söz konusu olduğu zaman yasak bazı şeyler tabi ki var. Bunların başında da ipod ve iPhone geliyor. Bu ürünleri çocuklarımıza almıyoruz. Ama ne zaman arkadaşlarımın elinde bir iphone görsem "Oh bende de bunlardan bir tane olsa hiç fena olmazdı" diye düşünüyorum" diye konuştu.

Gates çiftinin 13 yaşında Jennifer, 10 yaşında Rory ve 7 yaşında Phoebe adlı 3 çocukları bulunuyor
https://keyfedersin.forum.st

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herkes giriyor, ama yasak!